Uitslag LUB en OSB

Geplaatst op 17-10-2011  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Matthieu Sonnemans

Het was een geweldige afsluiter, mooi zeilweer, leiuke ontvangst door de Brasband de Klooiers na de wedstrijd.

Otto Schentke reikte de prijs uit aan de winnaars, Karel Dechesne,  van de klasse welke naar hem vernoemd is.

 

 

 

 

 

 

de uitslag hieronder, of ook in pdf door op deze link te klikken 

 

 

plts  schipper  type boot  ZN  Bootnaam Lub-sw   verrekening klasse starttijd
1 Peter Rijnen J27   Jeetje 92,0 laminaat kajuit 13:34:03
2 Matthieu Sonnemans J24  GBR4175  Sjantilly 96,00 laminaat kajuit 13:29:00
3 Jeroen van Dijk van Dijk Bouw en Techniek NED 31 Maxfun25 87,0 laminaat kajuit 13:40:21
4 Katja Loermans Kelt 550   Quelle Tic 119,00 fok kajuit 13:00:00
5 Ruud Kolsteeg Hunter 336   Beerhunter 93,50 klapschroef laminaat kajuit 13:32:09
6 Marc ter Horst E-Boat NED 6487 DJIPS-E 108,00   kajuit 13:13:52
7 Gert de Jong  First 36.7  NED7340  Kantje Boord  85,40  korte kiel, klapschroef, laminaat kajuit 13:42:22
8 Theo Mutsaers Jeanneau Sun Light 31 NED4512 Pelicaen 99,00 klapschroef kajuit 13:25:13
9 Maarten Jan van Maurik Dehler 29   Grand Cru 95,7 klapschroef kajuit 13:29:23
10 Silvester de Bruin Tempo NED 6618  Finish 96,50 klapschroef laminaat kajuit 13:28:22
11 Ab Constanse Das Boot 2198 Flying Cruser 126,00   kajuit 12:51:11
12 Leo Spierings Antim 27   Never Ready 79,20 laminaat kajuit 13:50:11
13 Cor Graafland Saffier 800   Recovery 101,00 klapschroef kajuit 13:22:42
14 Martwin de Man Elan 301    Jammer 89,00 klapschroef laminaat kajuit 13:37:49
15 Jaap van Pelt Comet 801   Yes 2 108,50   kajuit 13:13:15
16 Paul Vinkenvleugel Dufour 2800   Pelikaan 107,2   kajuit 13:14:53
17 Frans van Doorn  Contest 25 OC*1.40 NED5153 AT-Tack 107,00 klapschroef, fok kajuit 13:15:08
18 Frans Reijders Bavaris 32 189 Mevrouw Reinders 98,00   kajuit 13:26:29
19 Cees Coensen Contest 27 27 Grumpy 108,0   kajuit 13:13:52
20 A van de Coevering Christina   Fortuna 113,6   kajuit 13:06:49
21 Bart Smits Dompkruiser 27 97 RiverQueen 132,00   kajuit 12:43:37
22 Koos Schenk Kelt 550   Kelt 550 110,0 kantelkiel kajuit 13:11:21
23 Otto Schentke Christina NED4643 Mani 109,80 outboard kajuit DNF
23 Wim van der Geijn Rustler 31   Glencannon 107,00 3 blads kajuit DNF
1 Karel Dechesne Schakel 2585 Korora 113,50   open 13:06:56
2 Maarten van den Broek Solo   Feng Shui 115,0   open 13:05:03
3 Jules de Bont Dias NED 007 Bontgenoot 105,00   open 13:17:39
4 Camille Schamp Yngling   Witte Raaf 107,5   open 13:14:30
5 Marcus van Alphen Etchell 996 Pride of the Fleet 94,50   open 13:30:53
6 Amy & Opa Dick Javelin  H 175 De Javeline 100,50   open 13:23:20
7 Marit van Velzen Laser 4.7   Njuta 117,00   open 13:02:32
8 Theo Roosen Draak Int. hout GER 415 White Rose 102,50   open 13:20:48
9 Ralf de Poot 420   420 110,0   open 13:11:21
10 Hans van de Buuse Yngling   Metarmofose 107,50   open 13:14:30
11 Jur van Geel Fly Tour   Juni 114,50   open 13:05:41
12 Albert van Velzen Flying Arrow 401 Sailbad the sinner 111,5   open 13:09:28
13 Ton Diks Sailhorse NED 799 Hunter 105,50   open 13:17:02
14 Joop Biemans SKARL 685 S16 PLEASURE 109,00   open 13:12:37