KALENDER (wat nog komt)

2020 Activiteit
   Categorieën
  
  
  
  
  
  
  
  

  
januari
24 januari
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
31 januari
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
februari
4 februari
dinsdag
20:00 Bestuursvergadering
t Oppertje
7 februari
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
11 februari
dinsdag
Clubhuiscommissie overleg
14 februari
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
21 februari
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
26 februari
woensdag
Haringhappen
t Oppertje
28 februari
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
maart
3 maart
dinsdag
20:00 Bestuursvergadering
t Oppertje
6 maart
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
10 maart
dinsdag
Clubhuiscommissie overleg
13 maart
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
13 maart
vrijdag
20:00 Instructeurs avond
t Oppertje
20 maart
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
20 maart
vrijdag
20:00 Zeilers palaver
t Oppertje
27 maart
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
27 maart
vrijdag
20:00 Ouderavond
t Oppertje
28 maart
zaterdag
07:00 tot
16:00
IN-Hijsen van de boten
Haventerrein + 't Oppertje
30 maart
maandag
20:00 Shanty repetitie
april
1 april
woensdag
Reguliere bardienst
2 april
donderdag
20:00 Klusavond
t Oppertje
3 april
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
3 april
vrijdag
20:00 Nieuwe-leden en vrijwilligers avond
t Oppertje
4 april
zaterdag
Reguliere bardienst
5 april
zondag
Korendag
t Oppertje
5 april
zondag
Reguliere bardienst
5 april
zondag
Zwembadfestijn
Zwembad Oss
7 april
dinsdag
20:00 Bestuursvergadering
t Oppertje
8 april
woensdag
Reguliere bardienst
10 april
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
11 april
zaterdag
Reguliere bardienst
11 april
zaterdag
Rescue training jeugdzeilen
t Oppertje en dode arm
12 april
zondag
PASEN
12 april
zondag
Reguliere bardienst
12 april
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
13 april
maandag
PASEN
14 april
dinsdag
20:00 Shanty repetitie
15 april
woensdag
Reguliere bardienst
17 april
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
17 april
vrijdag
20:00 Algemene Vergadering
t Oppertje
18 april
zaterdag
Reguliere bardienst
19 april
zondag
Reguliere bardienst
19 april
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
19 april
zondag
13:30 Inslingerrace
22 april
woensdag
Reguliere bardienst
22 april
woensdag
WAC
t Oppertje
24 april
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
25 april
zaterdag
Reguliere bardienst
26 april
zondag
Reguliere bardienst
27 april
maandag
KONINGSDAG
27 april
maandag
15:00 tot
19:00
Koningsdag
28 april
dinsdag
20:00 Shanty repetitie
29 april
woensdag
Reguliere bardienst
29 april
woensdag
WAC
t Oppertje
mei
1 mei
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
2 mei
zaterdag
Reguliere bardienst
3 mei
zondag
Reguliere bardienst
3 mei
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
5 mei
dinsdag
BEVRIJDINGSDAG
5 mei
dinsdag
15:00 tot
19:00
Bevrijdingsdag
5 mei
dinsdag
20:00 Bestuursvergadering
t Oppertje
6 mei
woensdag
Reguliere bardienst
6 mei
woensdag
WAC
t Oppertje
8 mei
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
9 mei
zaterdag
Nachtrace
9 mei
zaterdag
Reguliere bardienst
10 mei
zondag
Reguliere bardienst
10 mei
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
11 mei
maandag
20:00 Shanty repetitie
12 mei
dinsdag
Clubhuiscommissie overleg
13 mei
woensdag
Reguliere bardienst
13 mei
woensdag
WAC
t Oppertje
15 mei
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
16 mei
zaterdag
Reguliere bardienst
17 mei
zondag
Openingsfeest
17 mei
zondag
Reguliere bardienst
20 mei
woensdag
Reguliere bardienst
20 mei
woensdag
WAC
t Oppertje
21 mei
donderdag
HEMELVAART
21 mei
donderdag
15:00 tot
19:00
Hemelvaartsdag
22 mei
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
23 mei
zaterdag
Reguliere bardienst
23 mei
zaterdag
Single handed
24 mei
zondag
Double handed
24 mei
zondag
Reguliere bardienst
24 mei
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
25 mei
maandag
20:00 Shanty repetitie
27 mei
woensdag
Reguliere bardienst
27 mei
woensdag
WAC
t Oppertje
29 mei
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
30 mei
zaterdag
Reguliere bardienst
31 mei
zondag
PINKSTEREN
31 mei
zondag
Reguliere bardienst
31 mei
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
juni
1 juni
maandag
PINKSTEREN
1 juni
maandag
15:00 tot
19:00
2e Pinksterdag
2 juni
dinsdag
20:00 Bestuursvergadering
t Oppertje
3 juni
woensdag
WAC
t Oppertje
5 juni
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
7 juni
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
8 juni
maandag
20:00 Shanty repetitie
9 juni
dinsdag
Clubhuiscommissie overleg
10 juni
woensdag
WAC
t Oppertje
12 juni
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
14 juni
zondag
Race of the Classics
14 juni
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
17 juni
woensdag
WAC
t Oppertje
19 juni
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
22 juni
maandag
20:00 Shanty repetitie
24 juni
woensdag
WAC
t Oppertje
26 juni
vrijdag
7 Vlagen
26 juni
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
27 juni
zaterdag
7 Vlagen
28 juni
zondag
7 Vlagen
juli
1 juli
woensdag
Afsluiting WAC
t Oppertje
1 juli
woensdag
WAC
t Oppertje
3 juli
vrijdag
Jeugdzeil weekend
3 juli
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
4 juli
zaterdag
Jeugdzeil weekend
5 juli
zondag
Jeugdzeil weekend
6 juli
maandag
20:00 Shanty repetitie
7 juli
dinsdag
20:00 Bestuursvergadering
t Oppertje
10 juli
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
14 juli
dinsdag
Clubhuiscommissie overleg
17 juli
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
24 juli
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
31 juli
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
augustus
4 augustus
dinsdag
20:00 Bestuursvergadering
t Oppertje
7 augustus
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
11 augustus
dinsdag
Clubhuiscommissie overleg
14 augustus
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
17 augustus
maandag
20:00 Shanty repetitie
21 augustus
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
28 augustus
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
30 augustus
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
31 augustus
maandag
20:00 Shanty repetitie
september
1 september
dinsdag
20:00 Bestuursvergadering
t Oppertje
4 september
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
6 september
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
8 september
dinsdag
Clubhuiscommissie overleg
11 september
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
12 september
zaterdag
Wedstrijdfestival
13 september
zondag
Wedstrijdfestival
13 september
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
14 september
maandag
20:00 Shanty repetitie
18 september
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
20 september
zondag
10:00 Examen jeugdzeilen
t Oppertje en de dode arm
25 september
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
26 september
zaterdag
Match races
27 september
zondag
Match races
27 september
zondag
10:00 tot
12:45
Zeilles
t Oppertje en dode arm
28 september
maandag
20:00 Shanty repetitie
oktober
2 oktober
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
3 oktober
zaterdag
Batenburg race
4 oktober
zondag
LUB/OS
6 oktober
dinsdag
20:00 Bestuursvergadering
t Oppertje
9 oktober
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
11 oktober
zondag
Sluitingsdag jeugd
12 oktober
maandag
20:00 Shanty repetitie
13 oktober
dinsdag
Clubhuiscommissie overleg
16 oktober
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
23 oktober
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
24 oktober
zaterdag
13:00 Bokken plaatsen
26 oktober
maandag
20:00 Shanty repetitie
30 oktober
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
31 oktober
zaterdag
07:00 Hijsdag 1
november
3 november
dinsdag
20:00 Bestuursvergadering
t Oppertje
6 november
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
7 november
zaterdag
07:00 Hijsdag 2
9 november
maandag
20:00 Shanty repetitie
10 november
dinsdag
Clubhuiscommissie overleg
13 november
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
20 november
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
22 november
zondag
Sinterklaas
23 november
maandag
20:00 Shanty repetitie
27 november
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
december
1 december
dinsdag
20:00 Bestuursvergadering
t Oppertje
4 december
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
7 december
maandag
20:00 Shanty repetitie
8 december
dinsdag
Clubhuiscommissie overleg
11 december
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
18 december
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel
25 december
vrijdag
Vrijdagmiddagborrel