Jan Govers winnaar klasse ORC B Winterwedstrijden Drimmelen

Geplaatst op 31-03-2015  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Bert de Haan

 

JanBoel15 JanBoel1 

 

Elk jaar doen er wel boten uit onze haven of leden van onze vereniging mee als opstapper aan winter zeilwedstrijden.

De Winterwedstrijden in Drimmelen zijn daar een goed voorbeeld van.

 

Dit jaar hadden we twee vertegenwoordigers van onze vereniging onder de deelnemers. Jan Govers met zijn J35 JanBoel en Leo Spierings met zijn Antrim 27 Never Ready. Beide zeilden in dezelfde klasse ORC B. Beide boten zijn bemand met nagenoeg allemaal leden van onze vereniging. Leo Spierings eindigde op een verdienstelijke 7e plek en Jan Govers werd afgetekend 1ste in deze klasse. 

 

Zondag 29 maart was de laatste van 8 wedstrijden. En dat het hondenweer was die dag ziet u aan de linker foto van een vermoeide maar tevreden bemanning na afloop van de wedstrijd. De rechter foto is ook van de winterwedstrijden uit Drimmelen maar van enkele jaren geleden. Zo mooi kan het ook zijn tijdens de Winterwedstrijden.

 

De einduitslag van de klasse ORC B vindt u hier.