Demo nieuw steigermobiel

Geplaatst op 05-05-2014  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Mister X

Zondag waren we getuige van een demonstratie van een nieuw voortbewegingsapparaat dat ingezet kan worden als steigermobiel! Dat onze vereniging langzamerhand vergrijst, mag als bekend verondersteld worden. Tot op heden heeft dit nog niet geleid tot structurele aanpassingen van de faciliteiten op steigers en clubhuis. Het lijkt er op dat hierin verandering komt. Een bekend lid van onze vereniging had de hand weten te leggen op twee van deze voortbewegingsapparaten in ontwikkeling voor een spontane demonstratie op onze haven. De apparaten worden elektrisch voort bewogen. Het sturen geschiedt uiteraard door het stuur maar ook door slalom bewegingen te maken met de benen. Voor de oudere jeugd is het apparaat dus ook te gebruiken als voorbereiding op een ski-vakantie.

Kijk en oordeel zelf!!

foto step 1foto step 3 

 

Wordt vervolgd!!!